TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Yaşam alanların konforunu artırabilmek için çeşitli cihazlar kullanılmaktadır. Klima cihazları, ihtiyaca göre ortamın ısınması ya da soğutulması için en iyi teknolojik ürünlerdir. Pano tipi klimalar, tüm kullanım alanlarında pratik kullanımlar sağlamaktadır. Servis hizmetlerimizde, her zaman güven ve kaliteye önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti önemlidir ve uzman personelimiz tüm işlemleri garantili işçilik olarak sunuyoruz.

Servis Hizmetlerimiz

Pano tipi klima ürünlerini kullanan müşterilerimizin kullanmış oldukları ürünün markası ve modeli ne olursa olsun talep edilen hizmetleri veriyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmetler şunlardır.

  • Klima montajı,
  • Klima periyodik bakımları,
  • Klima arıza tamirleri,

Eğitimli personellerimiz tarafından servis hizmeti sunulduğu için her türlü soruna en iyi çözümleri hemen buluyor ve müşterilerimizin cihazlarını güvenle kullanmalarını sağlıyoruz. Pano tipi klimalar, daha dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Pano Tipi Klima Montaj İşlemleri

Pano tipi klima montajı hizmetlerimizi sunmadan önce montajın yapılacağı yerle ilgili keşif yapıyor ve güvenli montaj yöntemlerini belirliyoruz. Montaj işlemlerin şu şekilde yapılmaktadır.

  • Klima için hazırlanmış montaj şablonu montaj panosuna yapıştırılır.
  • Şablona göre bağlantı yerleri açılır,
  • Klimanın panoya sabitlenmesini sağlayacak delikler açılır,
  • Orijinal bağlantı vidaları kullanılarak bağlantı yapılır,
  • Klima enerji bağlantısı yapılır,
  • Montaj sonrası çalıştırılır ve gerekli ayalar yapılır,

Montaj işlemlerini yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor ve klimanın soğuk havasının farklı donanımlara direk temas etmemesine özen gösteriyoruz.

Pano Tipi Klimanın Kullanımı

Klima montaj işlemlerinde, tüm sabitleme bağlantılarını ve enerji bağlantılarını yapıyoruz. Montaj işlemleri tamamlandıktan sonra ortam için tercih edilen sıcaklık ayarlarını cihaz dijital panosu üzerinden yapıyoruz. Elemanlarımız, kullanma kılavuzunda yer verilen talimatlara göre nasıl verimli kullanılacağı hususunda kullanıcılara bilgi verilmektedir. Kullanıcılar, herhangi bir sorun ile karşılaştığında bizlere hemen ulaşabiliyor ve sorunu çözmemizi sağlayabiliyorlar.

Pano Tipi Klima Servisi

Pano tipi klimaların kullanımı çok kolaydır ve teknik özelliklerinden dolayı uzun süre sorunsuz çalışabilmektedir. Yeni ürün satın alanlar, montaj işlemleri için destek hizmetlerimizden faydalanabilir ve uzman ekiplerimizin hemen montaj yapmalarını sağlayabilirler. Montaj işlemlerini en hızlı şekilde yapıyor ve hemen kullanılmasını sağlıyoruz. Pano tipi klima modellerinin tümü için sunduğumuz hizmetlerimizi müşterilerimize aynı gün veriyoruz. Montaj sonrası bakım ve tamir işlemleri içinde 7/24 servis talep edilebiliyor.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ